نسرین شاه محمدی خبر داد: توانمندسازی سینمای خراسان همزمان با جشنواره فیلم فجر

   |  پنجشنبه 12 بهمن 1396
align=bottom
مسئول برگزاری بخش سیمرغ سینمای خراسان از برنامه های توانمندسازی سینما خراسان همزمان با پانزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر مشهد خبر داد. نسرین شاه محمدی اظهار کرد: کمیته سیمرغ خراسان با رویکرد توانمند سازی سینما خراسان هم زمان با جشنواره فیلم فجر در نظر دارد کارگاه های آموزشی را در کنار بخش سیمرغ به منظور دانش افزایی برگزار کند....
همچنین فیلم های بلند نسیان، شرخر، سفر سهراب، پیامک های آرزو، فرزانه و به پشت تابلو نگاه کن و ۲۳ فیلم کوتاه در بخش سیمرغ خراسان به نمایش گذاشته می شوند.

وی ظهر چهارشنبه در نشست خبری پانزدهمین جشنواره فیلم فجر که در پردیس سینمایی اطلس برگزار شد، افزود: در گزینش فیلم های کوتاه بیشتر انتخابی عمل شده است تا استفاده از داوری و اکثر این فیلم ها، فیلم هایی هستند که در ۲ سال اخیر جوایز متعددی را کسب کرده اند.

مسئول برگزاری بخش سیمرغ سینما خراسان تصریح کرد: همچنین هفته گذشته فراخوانی را برای مجموعه فیلم سازان داشتیم و احتمالا تعدادی هم مستند درجشنواره داشته باشیم.

 وی با اشاره به کارگاه های آموزشی یاد شده تاکید کرد: کارگاه آموزشی فیلم کوتاه در ۱۴ بهمن ماه، کارگاه آموزشی تصویر برداری و نور پردازی پیشرفته در ۱۸ بهمن ماه و کارگاه آموزشی کارگردانی بر اساس ژانر توسط فرزاد موتمن در ۲۰ بهمن ماه برگزار خواهند شد.

شاه محمدی ادامه داد: اجرای جلسات نقد و بررسی از دیگر برنامه های کمیته سیمرغ خراسان است که این ورک شاپ ها از ساعت ۱۴ آغاز و تا ساعت ۲۰ در محل هتل پارک حیات مشهد ادامه خواهند داشت.

گزارش از« خبرنگار مهر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic