محمدی: عدالت در توزیع اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر مشهد در سال جاری مورد توجه قرار می‌گیرد

   |  سه شنبه 13 آذر 1397
align=bottom
سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: یکی از اولویت‌های این معاونت مورد توجه قرار گرفتن عدالت در توزیع اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر مشهد در سال جاری است. محمد محمدی با بیان اینکه هنوز دستورالعمل جدیدی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای میزان اعتبار و تعداد اکران فیلم‌های سینمایی به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی...
... استان‌ها ابلاغ نشده، گفت: یکی از اولویت‌های این معاونت مورد توجه قرار گرفتن عدالت در توزیع اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر مشهد در سال جاری است.

سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: تلاش ما این است که در سال جاری بتوانیم تعداد زیادی از فیلم‌های جشنواره فیلم فجر را برای اکران به‌ سینماهای مشهد بیاوریم تا همه مردم شهر بتونند امکان تماشای این فیلم‌ها را در هر کدام از پنج سینمای مشهد پیدا کنند، اما این موضوع بستگی به‌ ابلاغیه وزارت ارشاد مبنی بر اعلام تعداد فیلم‌ها، اعتبار مورد نظر و همکاری تهیه‌کنندگان فیلم‌ها دارد.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از اقدامات مورد نظر معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی این است که امسال بتواند اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر را جشنواره‌ای کند، این مهم از طریق برگزاری برنامه‌های جانبی همچون نشست‌های نقد و بررسی امکان‌پذیر می‌شود که امیدواریم بتوانیم این کار را نیز با همکاری تهیه‌کنندگان فیلم‌ها اجرایی کرده، همچنین قصد داریم مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فیلم فجر را نیز برگزار کنیم.

خبرگزاری فارس خراسان رضوی 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات