جعفر مروارید: جشنواره فیلم فجر مشهد را امسال باشکوه تر برگزار می کنیم

   |  شنبه 15 دی 1397
align=bottom
با همکاری شهرداری جشنواره فیلم فجر مشهد را امسال باشکوه تر برگزار می کنیم. «جعفر مروارید» امروز (۱۵ دیماه) در نشست و امضای تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه در زمینه فرهنگی بین اداره کل ارشاد و شهرداری با تقدیر از اقدامات شهردار و شورای شهر در حوزه فرهنگی افزود: خوشبختانه مشهد از نظر فضای کار تئاتر دومین شهر در کشور است و در این زمینه رو به جلو حرکت کرده‌ایم....

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اضافه کرد: در حال برنامه‌ریزی هستیم که با همکاری شهرداری مشهد جشنواره فیلم فجر را امسال باشکوه بیشتر در سینماهای اطلس، هویزه و آفریقا برگزار و در کنار پخش فیلم‌ها جلسات نقد و بررسی فیلم‌های فجر را با حضور عوامل فیلم ها برگزار کنیم.

مروارید ادامه داد: همچنین در نظر است که سینمای اکو را در یکی از سالن‌های سینما اطلس مشهد راه‌اندازی و از سفرای کشورهای سازمان اکو برای تماشای فیلم‌های ساخته کشورهای عضو این سازمان دعوت کنیم که در این مسیر نیازمند کمک شهرداری مشهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه در حال پیگیری ایجاد گذر هنر در منطقه‌ای مناسب از شهر مشهد هستیم، افزود: لذا از شهرداری مشهد درخواست داریم که محلی مناسب را برای ایجاد گذر هنر جهت ارائه و فروش آثار هنرمندان در اختیار اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قرار دهد.

خبرگزاری شبستان از مشهد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic