شانزدهمین «جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد در ۳ سینمای هویزه، آفریقا و اطلس کلید می‌خورد

   |  دوشنبه 17 دی 1397
align=bottom
شانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در ۳ سینما کلید می‌خورد. شانزدهمین جشنواره فیلم فجر امسال نیز بهمن ماه در مشهد برگزار خواهد شد. بر اساس اعلام اولیه قرار است این جشنواره در سه سینمای شهر مشهد یعنی پردیس سینمایی هویزه، سینما آفریقا و پردیس سینمایی اطلس برگزار شود. طی روزهای اخیر اخبار متعددی در حوزه جشنواره فیلم فجر مشهد به گوش رسیده که آخرین آن ...
... توافق و تفاهم‌نامه میان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با شهرداری مشهد بوده تا در راستای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره از ظرفیت شهرداری مشهد نیز بهره گرفته شود.

زمان دقیق برگزاری این جشنواره در مشهد و همچنین تعداد فیلم‌هایی که قرار است در قالب شانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد روی پرده سینماهای مشهد برود هنوز به صورت دقیق و جزئی مشخص نشده است.

از سوی دیگر با توجه به در پیش بودن ایام فاطمیه، گویا پیشنهاد شده این جشنواره امسال در مشهد طی روزهای 8 تا 20 بهمن ماه برگزار شود و در این زمینه نیز باید دبیرخانه این جشنواره موافقت لازم را صورت دهد.

خبرگزاری تسنیم 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic