گلایه رسانه های استان: چرا باید مشهد پس از برگزاری ۱۵دوره موفق، با نگاه تبعیض‌آمیز ستاد جشنواره فیلم فجر در تهران مواجه شود؟

   |  سه شنبه 18 دی 1397
align=bottom
پس از اعلام خبری از سوی مدیر بخش استان‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مبنی بر اینکه هر استان تنها دو سالن جهت اکران فیلم‌های این رویداد مهم سینمایی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اختیار دارد، جای این سوال مطرح می‌شود که کلان شهر مشهد پس از برگزاری ۱۵دوره موفق این رویداد همچنان باید با نگاه تبعیض‌آمیز ستاد جشنواره مواجه شود؟ مشهد سهم بزرگی در تعداد سالن‌های سینمایی کشور دارد،...

هر سال به تعداد مخاطب‌های جشنواره فیلم فجر مشهد افزوده می‌شود اما مشهد همچنان باید برای مخاطبین سینمایی‌اش تنها بخشی از فیلم‌های این رویداد بزرگ سینمایی را نمایش دهد و تنها به خبرهای منتشر شده از فیلم‌های اکران نشده در فضای مجازی آگاه شود؟

آقای سازمان سینمایی فراموش نکنید که اینجا مشهد است و فقط سال گذشته 20 هزار نفر در پردیس سینمایی هویزه و سینما آفریقا مخاطب جشنواره فیلم فجر بودند که نشان از اهمیت بالای برگزاری این جشنواره در شهر مشهد دارد.

مشهد فوری
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic