محمدرضا محمدی، دبیر شانزدهمین «جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد شد

   |  چهارشنبه 19 دی 1397
align=bottom
جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با صدور حکمی دبیر شانزدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد را منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد رضا محمدی معاون هنری و سینمایی این اداره کل را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد منصوب کرد....

در متن حکم آمده است: جشنواره فیلم فجر یکی از رویش های انقلاب اسلامی است که به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای این سرزمین مطرح است. خراسان رضوی نیز در تحقق اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و به عنوان یکی از قطب های سینمایی مهم در کشور وظایف و رسالت های مهمی در این عرصه به عهده دارد .

با عنایت به برگزاری شانزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر در مشهد مقدس همزمان با سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در تهران  و با عنایت به تجربه و حسن تدبیر جنابعالی، به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد منصوب می شوید .

شایسته است از هم اکنون، ضمن تشکیل ستاد برگزاری جشنواره، نسبت به نظارت بر اجرای مطلوب جشنواره و رعایت کلیه ضوابط و مقررات مورد نظر ستاد ملی برگزاری جشنواره و  انتخاب سالن های سینمایی دارای قابلیت های کامل برای برگزاری جشنواره و برگزاری با شکوه و معنوی افتتاحیه جشنواره همراه با حضور هنرمندان بزرگ و ارزش مدار ملی اقدامات لازم صورت پذیرد.

امید است با اهتمام بسیار، زمینه سازی مشارکت گسترده اهالی فرهنگ و هنر و سینما در استان در برگزاری این جشنواره با اطلاع رسانی مناسب از جشنواره و زمینه سازی حضور علاقمندان به سینما در این رویداد مهم هنری صورت پذیرد و ضمن توجه به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی آن و نمایش اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، به ارائه کامل آثار فاخر جشنواره در مشهد نائل شده و بتوانیم این جشنواره را به فرصتی برای ارائه بیش از پیش توانمندی های فعالان سینمایی استان، تبدیل نماییم.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله از محضر خداوند منان و در پناه عنایات حضرت علی بن موسی الرضا ( ع ) خواهانم .


روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
۱۹ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۵۰
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات