راه اندازی نظرسنجی تخصصی انتخاب بهترین فیلم از نگاه مخاطبان سینما در مشهد توسط سامانه گوگل فروم

   |  دوشنبه 15 بهمن 1397
align=bottom

صفحه ی نظرسنجی تخصصی انتخاب بهترین فیلم از نگاه مخاطبان سینما و هنردوستان مشهد راه اندازی شد. این نظرسنجی تخصصی که بنا به رسمی همه ساله، ایجاد و در وبگاه رسمی جشنواره بارگذاری شده، به منظور انتخاب بهترین فیلم جشنواره شانزدهم از دیدگاه مخاطبان مردمی شانزدهمین «جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد و با استفاده از سرویس تخصصی «گوگل فروم» ذیل «گوگل داک» ایجاد شده است....

ویژگی خاص این نظرسنجی، قابلیت استناد و اطمینان به صحت آن است، چراکه هر نفر می تواند با استفاده از آکانت جی میل خود، فقط یک رأی در یان سامانه ثبت کند، هرچند گوگل اجازه می دهد  کاربر رأی خود را بارها و بارها ویرایش کند.

این نظرسنجی علاوه بر بازتاب سلیقه فردی و ذائقه ی هنری مخاطبان سینما در مشهد، می تواند کمک شایان توجهی به مخاطبان معززی کند که هنوز برخی از فیلمها را ندیده اند و یا با محتوا و قصه و کیفیت و فرم ساخت فیلمها نا آشنا و یا کم آشنا هستند و اطلاع از خرد جمعی سایر مخاطبان، باعث می شود با تکیه بر این هم افزایی مردمی، بهترین انتخاب را برای مشاهده فیلم های پیش رو داشته باشند.

گفتنی است با این که زمان زیادی از راه اندازی این صفحه نگذشته، شماری از مخاطبان فهیم و قدرشناس جشنواره، در نظرسنجی تخصصی انتخاب بهترین فیلم از نگاه مخاطبان هنر دوست مشهد شرکت نموده و تا این لحظه، فیلم «متری شیش و نیم» با 17 درصد، حایزرتبه اول، فیلم «سرخپوست» با 13 درصد در رتبه ی دوم و فیلم «ماحرای نیم روز 2 - رد خون» با 11 درصد، در جایگاه سوم قرار دارد.

در پایان مزید امتنان است اگر هنوز مخاطبانی هستند که در این نظرسنجی شرکت ننموده اند، از آنجایی که نیازمند صرف حداکثر یک دقیقه بوده و با مرورگر گوشی تلفن همراه نیز می توان به سرعت و سهولت رأی داد، هرچه سریعتر در این کار نیک مشارکت نموده تا سایر مخاطبان جشنواره نیز از خرد جمعی بینندگان این فیلمها بهره مند گردند!

برای شرکت در این نظرسنجی، بر روی لینک زیر، کلیک فرمایید:

https://goo.gl/MzYEB3
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic