اکران فیلم سینمایی 'مدیترانه' با حضور خانواده معظم شهدا در پردیس سینمایی هویزه

   |  دوشنبه 15 بهمن 1397
align=bottom
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در سومین روز برگزاری شانزدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد اکران فیلم سینمایی 'مدیترانه' طی مراسمی با حضور خانواده شهدا در پردیس سینمایی هویزه این شهر آغاز شد. محمدرضا محمدی روز دوشنبه افزود: فیلم سینمایی مدیترانه ساخته هادی حاجتمند با پیگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به جشنواره فجر مشهد ... 
... رسید و فروش رسمی بلیط این فیلم سینمایی در سینما تیکت آغاز شده است.
وی ادامه داد: این فیلم روایتی از حضور لشگر فاطمیون در سوریه برای آبرسانی به مردم آن کشور و حمله داعش برای قطع آب در شهرهای سوریه است.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در حاشیه مراسم اکران این فیلم همچنین پوستر رسمی فیلم 'مدیترانه' با حضور خانواده شهدا، مسئولان خراسان رضوی و عوامل فیلم سینمایی میترانه رونمایی شد.
وی در ادامه افزود: امسال برای نخستین بار 34 فیلم از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برای اکران در پنج سینمای مشهد در قالب شانزدهمین جشنواره فیلم فجر این شهر از 12 بهمن ماه آغاز شده و تا 22 بهمن ادامه دارد.
سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از 10 تا 22 بهمن ماه همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی در تهران آغاز شده است. در این دوره جشنواره و در بخش 'سودای سیمرغ' آثاری همچون فیلمهای آشفتگی، ایده اصلی، بنفشه آفریقایی، 23 نفر، پالتو شتری، تیغ و ترمه، جمشیدیه، خون خدا، درخونگاه، سال دوم دانشکده من، سرخ پوست، سمفونی نهم، شبی که ماه کامل شد، طلا، تختی، قسم، قصر شیرین، رد خون، متری شش و نیم، مردی بدون سایه، مسخره باز و ناگهان درخت حضور دارند. 
آثار 'بخش نگاه نو' جشنواره نیز فیلمهای پالتو شتری، جاندار، حمال طلا، دیدن این فیلم جرم است، روزهای نارنجی، زهر مار، سونامی، مسخره باز، معکوس و یلدا هستند. 
همچنین مستندهای این دوره از جشنواره بهارستان خانه ملت، تمام چیزهایی که جایشان خالی است، خانه ای برای تو، دلبند و نتهای مسی یک رویا می باشند.

ایرنا 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic