وزیر ارشاد در مشهد: عدالت توزیعی در حوزه سینما و فیلم فجر در دستور کار وزارت ارشاد است

   |  دوشنبه 15 بهمن 1397
align=bottom
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عدالت توزیعی در حوزه سینما و فیلم‌های فجر در دستور کار است و البته باید زیرساخت‌های متناسب نیز فراهم شود. سید عباس صالحی عصر امروز در حاشیه بازدید از پردیس سینمایی هویزه مشهد و روند برگزاری جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر همواره سبب پویایی و نشاط اجتماعی در این ایام می‌شود. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه .... 
... پراکندگی جغرافیایی این جشنواره و تلاش برای برگزاری آن در استان‌های مختلف در دستور کار قرار دارد گفت: این جشنواره قطعاً بزرگترین جشنواره سینمایی و فرهنگی کشور است و امسال با توجه به 40سالگی انقلاب اسلامی، اهمیت آن دوچندان شده است.

صالحی خاطرنشان کرد: امروز به‌برکت برگزاری جشنواره‌های این‌چنینی شاهد رویش سینمای پس از انقلاب اسلامی هستیم در حالی که سینمای ایران پیش از انقلاب رویشی نداشت.

وی با اعلام اینکه امسال تعداد بیشتری از سینماهای کشور میزبان جشنواره فیلم فجر بوده‌اند تصریح کرد: این اتفاق مایه خرسندی است و متعاقب آن تعداد بیشتری از فیلم‌های جشنواره امسال اکران شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امسال در جشنواره شاهد حضور چهره‌هایی هستیم که ثمره هنرمندان نسل انقلاب محسوب می‌شوند، مهمترین تلاش ما این است که عدالت توزیعی را در عرصه سینما گسترش دهیم اما قطعاً در این حوزه حرف اول و آخر را زیرساخت‌های موجود می‌زند.

خبرگزاری تسنیم 


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات