جشنواره فیلم فجر باید خاطره انگیز برگزار شود

   |  سه شنبه 18 بهمن 1390
مهدی علیزاده  با بیان این که بهتر است برگزار کنندگاه جشنواره اهل فن باشند، اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر باید خاطره انگیزبرگزار شود . به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر مشهد، جواد علیزاده، کارگردان در خصوص ضرورت و اهمیت برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد، گفت: گرد هم آمدن فیلم سازان و مسوولان فرهنگی، آشنا شدن فیلم سازان با فیلم های به رروز، در اختیار قرار دادن تجربه ها به یکدیگر و ایجاد شور و شعف در سطح شهر و بین جوانان هنر دوست از ضرورت های برگزاری جشنواره در شهر مشهد و سایر استان های کشور است. وی با اشاره به این که جشنواره باید با  سمت وسویی فرهنگی برگزار شود به ارزیابی افتتاحیه جشنواره اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: برگزاری افتتاحیه سال گذشته در خور شأن یک شهر فرهنگی مانند مشهد نبود لذا برگزارکنندگان جشنواره باید در راستای خاطره انگیز كردن این رویداد  در دوره نهم برگزاری آن تمامی تلاش و همت خویش را به كار بندند ....
علیزاده به عوامل جذب مخاطبان و علاقه مندان به جشنواره فیلم فجر اشاره کرد و افزود: فضایی متفاوت برای برگزاری جشنواره و فضای سینما متناسب با ایام دهه فجر و فیلم فجر که متفاوت با ایام معمول سال باشد باعث جذب بیشتر مخاطبان و علاقه مندان می شود.
این فیلمساز با ابراز این که سینمای ایران در سطح کشور و جهان جایگاه خوبی دارد ادامه داد: به برکات انقلاب اسلامی بعد از انقلاب وضعیت سینمای ایران رو به رشد است.
وی با اشاره به این که برای سینمای جوان، آستان قدس و حوزه های فرهنگی و هنری و ... فعالیت کرده است و تا به حال در جشنواره فیلم فجر آثار نداشته است، افزود: کار داستانی بره باران، نامه رسان، مکرمه، ترانه رهایی، ترانه خاموش و چند نمونه فیلم داستانی از وی  از شبکه های مختلف پخش شده است. 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات