«خورشید» به مشهد نرسید

   |  پنجشنبه 17 بهمن 1398
align=bottom
دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: فیلم «خورشید» در برنامه اکران جشنواره مشهد بود اما متاسفانه به علت تاخیر در رساندن نسخه فیلم از سوی سازندگان به جشنواره فیلم فجر، در مشهد اکرانی نخواهد داشت. به گزارش قدس آنلاین، امروز سومین روز از هفدهمین دوره جشنواره فیلم فجر در مشهد است. جشنواره فیلم فجر مشهد از ۱۵ بهمن ماه امسال در پنج پردیس سینمایی هویزه، اطلس، ویلاژ توریست، آفریقا و گلشن آغاز به کار کرده است....

از میان ۳۰ فیلم در جشنواره فیلم فجر در مجموع دو بخش نگاه نو و سودای سیمرغ ۲۷ فیلم در جشنواره مشهد حضور دارند.

محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر فارس، در خصوص اکران فیلم «خورشید» در مشهد اظهار کرد: فیلم «خورشید» در برنامه اکران جشنواره مشهد بود اما متاسفانه به علت تاخیر در رساندن نسخه فیلم از سوی سازندگان به جشنواره فیلم فجر، در مشهد اکرانی نخواهد داشت.

دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد افزود: به جای فیلم «خورشید» فیلم‌های پر طرفدار جشنواره امسال در هر سانس به جای این فیلم در جدول اکران قرار می‌گیرد.

گفتنی است؛ فیلم سینمایی «خورشید» جدیدترین ساخته مجید مجیدی است که به علت انجام کارهای فنی با چند روز تاخیر به جشنواره فیلم فجر تهران رسید.

منبع: فارس
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic