استقبال اهالی هنر هفتم مشهد از جشنواره فیلم فجر/ «درخت‌گردو» رضایت مخاطبان را کسب کرد

   |  شنبه 19 بهمن 1398
align=bottom
جشنواره فیلم فجر در مشهد مقدس این روزها با شور و حرارت در حال پیگیری است و استقبال مناسب مهر تائیدی بر برگزاری آن در مشهد است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، جشنواره فیلم فجر در مشهد مقدس این روزها با شور و حرارت در حال پیگیری است و سینماگران مشهدی استقبال بسیار مناسبی از فیلم‌های اکران شده در سینماهای مشهد دارند....

براساس برنامه تنظیم شده امسال 6 سینما در مشهد پذیرای علاقه‌مندان به سینما و هنر هفتم است و سازوکارهای طراحی شده تاکنون رضایت بیشتری را نسبت به سال‌های قبل به‌دنبال داشته است.

به‌نظر می‌رسد سیاست‌گذاران جشنواره فیلم فجر مشهد امسال با بررسی آسیب‌ها و نقاط ضعف سال‌های گذشته برگزاری این جشنواره در مشهدمقدس نسبت به رفع آنها اقدام کرده و اینک شاهد هستیم که جشنواره با رضایت بالاتری در حال برگزاری است.

حضو عمده فیلم‌های بخش سودای سیمرغ و همچنین فیلم‌های بخش نگاه نو از جمله نکات مثبتی است که امسال در جشنواره فیلم فجر مشهد به چشم می‌خورد و همین مسئله زمینه حضور طیف بیشتری از هنردوستان را فراهم کرده است.

پراکنش مناسبی در سینماهای انتخاب شده نیز وجود دارد و این موضوع سبب شده تا جغرافیای توزیع فیلم‌های اکران شده در مشهد از توزیع مناسب‌تری نسبت به سال‌های قبل برخوردار باشد و طیف وسیع‌تری از هنردوستان بتوانند از فیلم‌ها بهره بگیرند.

پنجمین ساخته محمدحسین مهدویان در مقام کارگردان با عنوان «درخت گردو» در میان فیلم‌هایی که تاکنون اکران شده گویا استقبال مناسب‌تری از سوی مشهدی‌ها داشته است و حضور خیل عظیم جمعیت در زمان اکران این فیلم در سینما آفریقای مشهدمقدس موید این مطلب بود.

از سوی دیگر اختصاص سینما آفریقای مشهد به اصحاب رسانه خود سبب شده است انعکاس جشنواره فیلم فجر امسال در مشهد از نظم بالاتری برخوردار باشد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic