۴۲۰ دانش‌آموز روزانه میهمان جشنواره فجر در سینما شهید اصغرزاده مشهد هستند

   |  شنبه 19 بهمن 1398
align=bottom
رییس دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در مشهد گفت: روزانه ۴۲۰ نفر از دانش آموزان این شهر با حضور در سینما شهید اصغرزاده این شهر فیلمهای بخش سیمرغ و پروانه هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد را تماشا می‌کنند. سید وحید سید حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پنج فیلم "۲۳ نفر، قطار آن شب، کاتی و ستاره، منطقه پرواز ممنوع و تورنادو" پنج فیلم منتخب بخش سیمرغ و پروانه‌های این جشنواره است....

وی اضافه کرد: از ۱۵ بهمن ماه نمایش فیلمهای مزبور در سیانس ۹ تا ۱۱ صبح در سالن شهید اصغرزاده بوستان ملت مشهد آغاز شده است و با هماهنگی مهدهای کودک و مدارس، کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۵ سال به تماشای این فیلمها می نشینند.

رییس دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در مشهد گفت: تماشای فیلمهای بخش سیمرغ و پروانه‌های جشنواره فیلم فجر برای کودکان و نوجوانان رایگان است و آنها تاکنون استقبال زیادی از فیلمها کرده اند.

سید حسینی افزود: پنج فیلم بخش سیمرغ و پروانه‌های هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در قالب سینما سیار روزانه در سه فرهنگسرای نصرت، خادم الشریعه و قرآن و عترت واقع در مناطق حاشیه شهر مشهد به نمایش درآمده است.

هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با نمایش ۲۷ فیلم منتخب از سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از ۱۵ بهمن ماه در ۶ سینمای اطلس، هویزه، ویلاژتوریست، آفریقا، گلشن و شهید اصغرزاده شهر مشهد آغاز شده است و مراسم پایانی آن ۲۳ بهمن ماه برگزار می‌شود.


 ۴۲۰ دانش‌آموز روزانه میهمان جشنواره فجر در مشهد هستند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات