خراسان نوشت: جشنواره فیلم فجر مشهد نیامده حاشیه ساز شد! ضعف اطلاع رسانی ستاد برگزاری و معطلی مردم برای دریافت بلیت

   |  پنجشنبه 14 بهمن 1395

داستان تکراری ضعف عملکرد مدیران استان در برگزاری جشنواره فیلم فجر این بار هم تکرار شد و اگر چه انتظار می رفت با اینترنتی شدن فروش بلیت ها، بسیاری از مشکلات گذشته رفع شود، اما انتظار طولانی علاقه مندان برای دریافت بلیت های خریداری شده گلایه آن ها را در پی داشت. به گزارش خراسان رضوی، نبود اطلاع رسانی دقیق ستاد جشنواره درباره زمان تحویل نسخه کاغدی بلیت های خریداری شده،...
...سبب شد تا علاقه مندان از ساعت 8 صبح دیروز در پردیس سینمایی هویزه به عنوان پر مخاطب ترین سینمای مشهد معطل بمانند.
 ستاد جشنواره که برای اطلاع رسانی دقیق به مخاطبان در خواب زمستانی فرو رفته بود، ظهر دیروز با ارسال پیامکی به مخاطبان، زمان شروع تحویل را ساعت 14 اعلام کرد. در حالی که مخاطبان سینما بر اساس پیش زمینه قبلی و روند تحویل بلیت ها در تهران، این تصور را داشتند که این طرح از ساعت 8 صبح آغاز خواهد شد. حضور خبرنگار ما در سینما هویزه و گفت و گو با مخاطبان مردمی جشنواره، حاکی از آن بود که برخی از آن ها از ساعت 8  صبح به سینما مراجعه کرده اند و مسئولان ستاد جشنواره در این باره اطلاع رسانی دقیقی نکرده اند.
به گزارش خبرنگار ما، با وجود اعلام ساعت 14 برای تحویل بلیت ها، این وعده هم محقق نشد و حدود ساعت 15 و 30 روز گذشته بود که بالاخره  علاقه مندان به سینما از سردرگمی در آمدند و تحویل بلیت ها آغاز شد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2


اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات