اعلام جزئیات بیشتری از جشنواره؛ اعلام جدول و اسامی فیلم‌ها تا آخر وقت امروز، افتتاحیه نخواهیم داشت؛ ساعت اکران: 15 تا 17، 17 تا 19 و 19 تا 21

   |  یکشنبه 7 بهمن 1397
align=bottom
 معاون فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی از تلاش برای اکران تمام فیلم‌های جشنواره فجر در مشهد خبر داد. محمدرضا محمدی اظهار داشت: طبق قول‌هایی که گرفتیم قرار است تا آخر وقت امروز جدول و اسامی فیلم‌های فیلم فجر در مشهد ارسال شود و تلاش داریم تمامی 22 فیلم بخش جایزه جشنواره فیلم فجر در مشهد اکران شود. محمدی با اشاره به افتتاحیه جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: امسال افتتاحیه...
... در مشهد نخواهیم داشت اما روز 18 بهمن ماه سال جاری اختتامیه را برگزار خواهیم کرد.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در ادامه خاطرنشان کرد: ساعت نمایش فیلم‌ها در 4 سینمای اطلس، هویزه، سیمرغ و آفریقا از ساعت 15 تا 17، 17 تا 19 و 19 تا 21 خواهد بود.

محمدی افزود: همچنین اگر فیلمی با استقبال بیشتری مواجه شود سانس فوق‌العاده در ساعت 21 تا 23 خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه دو برنامه برای اصحاب رسانه در شانزدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد پیش‌بینی کردیم، گفت: برای اصحاب رسانه یا سانس اختصاصی خواهیم داشت یا بسته‌های بلیت در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در ادامه گفت: با توجه به حضور فیلم "مدیترانه" به کارگردانی هادی حاجتمند؛ کارگردان خراسانی در بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر، این فیلم حتما در مشهد اکران خواهد شد.

قدس آنلاین

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات